مشعل گازی شعله مستقیم
✅  مشخصات فنی :
🔷  طول کل مشعل : 55 سانتی متر
🔷 طول لوله مشعل : 40 سانتی متر 
🔷  قطر لوله : 2 اینچ
🔷  شیر گاز : 1/2 اینچ
🔷  دمپر هوا : دستی                                🔷 نوع سوخت مصرفی : گاز شهری و گاز مایع
🔷 دارای سیستم جرقه زن ، شیر برقی گاز ، پرشر و رله کنترل در مدل اتوماتیک

✅  امتیازات مشعل گازی شعله مستقیم اُتال :
🔷  قابلیت ساخت طبق سفارش مشتری در طول های مختلف
🔷 استفاده از مواد اولیه باکیفیت و استاندارد
🔷  نصب و راه اندازی آسان و سریع
🔷  عملکرد هوشمندانه در هنگام قطع ناگهانی برق و گاز در مدل اتوماتیک

کاربرد مشعل گازی شعله مستقیم اُتال :

مناسب برای انواع تنور نانوایی سنتی و صنعتی ( پخت نان لواش ، تافتون ، بربری ، سنگک و … ) ، تنور رستورانی ، باربیکیو ، فر پیتزا ، کوره آجر پزی ، دستگاه خشک کن ، گرمایش واحدهای کوچک و متوسط و …

کاتالوگ مشعل گازی شعله مستقیم اُتال 

مشعل گازی شعله مستقیم تولید شرکت اُتال ، نوعی مشعل شیپوری می باشد که بیشتر در نانوایی های پخت نان لواش ، تافتون ، سنگک ، بربری و … کاربرد دارد که در تنور های صنعتی یعنی دستگاه نانوایی و تنور رستورانی دوار و تنور های سنتی گلی پخت نان نصب می گردد.

بیشتر تولید کنندگان دستگاه نانوایی کشور ، مشعل های مورد نیاز خود را از شرکت اتال (آسیاتنور سابق) تامین می کنند.

از کاربردهای دیگر مشعل گازی شعله مستقیم می توان به استفاده در انواع باربیکیو ، فر پیتزا ، تنور رستورانی ، کوره آجر پزی ، گرمایش گلخانه ها ، سالن ها و گرمایش واحدهای کوچک و متوسط نام برد.
این مدل مشعل گازی به نام های مشعل شیپوری ، مشعل گازی شیپوری ، مشعل شیپوری گازی ، مشعل شیپوری نانوایی ، مشعل شیپوری فن دار ، مشعل شیپوری خطی ، مشعل لوله ای ، مشعل خیاری ، مشعل بوقی و … نیز نامبرده می باشد.

این مشعل در طول 55 سانتی متری ساخته می شود و طبق سفارش مشتری در طول های مختلف نیز قابل ساخت است و با گاز شهری و گاز مایع کار می کند. در مناطقی که گاز شهری وجود ندارد و یا در زمان های قطع گاز شهری ، این مشعل با گاز مایع کار کند.
قطر لوله مشعل شیپوری فوق 2 اینچ می باشد و شیر گازی آن 1/2 اینچ است.
دمپر هوای مشعل بصورت دستی می باشد و در تنظیم میزان ورودی هوا به مشعل و کیفیت شعله مشعل موثر می باشد.

این مشعل گازی در دو مدل ساده و اتوماتیک در شرکت اتال تولید می گردد و در مدل اتوماتیک قطعاتی مثل شیر برقی گاز ، پرشر هوا و گاز ، ترانس جرقه زن ، رله کنترل و … بر روی مشعل نصب می گردد که باعث می گردد این مشعل در زمان قطع ناگهانی جریان گاز و برق بصورت هوشمند و اتوماتیک عمل نماید و با برقراری دوباره جریان گاز یا برق جلوی روشن شدن مشعل را بگیرد و از خطرات احتمالی مثل احتراق جلوگیری نماید.

شرکت اتال در کنار تولید این مدل مشعل گازی حالت لوله ای ، انواع مشعل گازی لوله ای دیگر نیز تولید میکند که شامل مشعل گازی خطی ، مشعل گازی گردان و مشعل گازی تک شعله می باشد و مشعل های صنعتی گازی و گازوئیلی شامل مشعل گازی T92 – TG220 – OTG450 – C65 – GL110 – GL250 – GL350 – DG2  نیز در شرکت اتال تولید می گردد.

فروش انواع مشعل گازی شیپوری ، مشعل گازی و گازوئیلی صنعتی اتال مستقیم از کارخانه انجام و روزانه از طریق باربری و پست برای مشتری عزیز در سراسر کشور  ارسال می گردد.

مشتریان عزیزی که قصد خرید مشعل گازی شعله مستقیم را دارید لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت مشعل گازی شعله مستقیم و قیمت سایر مشعل های تولید شرکت اُتال با ما تماس حاصل فرمایید.

واحد فروش : 09149144970 – 09390332320 – 09140332320 – 09120332320