مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک
✅  مشخصات فنی :
 🔷  طول کل مشعل 55 سانتی متر
 🔷 طول لوله مشعل 40 سانتی متر
 🔷  قطر لوله 2 اینچ
 🔷  شیر گاز 1/2 اینچ
 🔷  دمپر هوا دستی
 🔷 سوخت مصرفی گاز شهری و گاز مایع
 🔷  دارای سیستم جرقه زن ، شیر برقی گاز ، پرشر و رله کنترل

✅  امتیازات مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک :
 🔷  قابلیت ساخت طبق سفارش مشتری در طول های مختلف
 🔷 قابلیت ساخت به صورت مشعل ساده و بدون سیستم اتوماتیک
 🔷  نصب و راه اندازی آسان و سریع
 🔷  عملکرد هوشمندانه در هنگام قطع ناگهانی جریان گاز و برق
 🔷  استفاده از مواد و متریال اولیه باکیفیت و استاندارد
 🔷 دارای ضمانت

کاربرد مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک :
 🔷 مناسب انواع دستگاه نانوایی و تنور سنتی پخت نان لواش ، تافتون ، سنگک ، بربری و …
 🔷  کاربرد در انواع تنور رستورانی
 🔷  مناسب انواع کوره آجر پزی
 🔷  کاربرد در بخاری گلخانه ای ، مرغداری و انواع سالن ها و …
 🔷 تامین گرمایش واحدهای کوچک و متوسط و …

کاتالوگ مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک :

مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک اُتال نوعی مشعل گازی شیپوری می باشد که بیشترین کاربرد را در نانوایی های پخت نان لواش ، تافتون ، سنگک و بربری و… دارد و به عنوان مشعل بالا یا پایین بر روی انواع دستگاه نانوایی ، تنور رستورانی گردان و همچنین در انواع تنور سنتی نصب می گردد.

کاربرد های دیگر مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک استفاده در انواع فر پیتزا ، باربیکیو ، کوره آجر پزی ، خشک کن ها ، گرمایش گلخانه ها و مرغداری ها ، سالن ها ، تامین گرمایش واحد های کوچک و متوسط و … می باشد.

مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک با نام های مشعل گازی شیپوری ، مشعل شیپوری گازی ، مشعل بوقی ، مشعل شیپوری نانوایی ، مشعل شیپوری ، مشعل شیپوری فن دار ، مشعل لوله ای ، مشعل خیاری ، مشعل شیپوری خطی و … نیز نامبرده می باشد.

مشعل گازی اتوماتیک فوق در طول های 55 سانتیمتر و طول های سفارشی تولید می گردد قطر لوله آن 2 اینچ و شیر گازی آن 1/2 اینچ است و سوخت مصرفی آن گاز شهری و گاز مایع می باشد لذا در مناطقی که قطع گاز شهری دارند این مشعل می تواند با گاز مایع کپسول کاربرد داشته باشد.

دمپر هوای مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک اتال بصورت دستی می باشد و با تنظیم دستی آن می توان میزان ورودی هوا و کیفیت شعله را کنترل کرد.

مشعل گازی شعله مستقیم در 2 مدل اتوماتیک و ساده در گروه صنعتی اتال تولید می گردد و مدل اتوماتیک این مشعل دارای قطعات جانبی شامل شیر برقی گاز ، ترانس جرقه زن ، پرشر هوا و گاز ، رله کنترل و … می باشد که باعث می گردد این مشعل در زمان های قطع ناگهانی گاز و برق ، بصورت سیستم اتوماتیک و هوشمد عمل نماید و با برقراری دوباره جریان گاز و برق ، مانع روشن شدن دوباره مشعل شود و از ایجاد خطرات احتمالی مثل احتراق جلوگیری نماید.

سایر مشعل های شیپوری تولید گروه صنعتی اتال شامل مشعل گازی شعله مستقیم ساده ، مشعل گازی گردان ، مشعل گازی خطی ساده و اتوماتیک و مشعل گازی تک شعله می باشد و مشعل های گازی و گازوئیلی صنعتی تولیدی نیز شامل مشعل های مدل T92 – OTG450 – TG220 –  C65 – GL250 – GL110 – GL350 – DG2 می باشد.
فروش انواع مشعل شیپوری  ، مشعل گازی و گازوئیلی صنعتی اتال مستقیم از شرکت انجام و از طریق پست و باربری برای مشتریان محترم در تمام نقاط کشور ارسال می گردد.
مشتریان عزیز می توانند برای مشاوره ، اطلاع از قیمت مشعل گازی شعله مستقیم اتوماتیک و قیمت سایر مشعل گازی و گازوئیلی تولید اتال با شماره های اشاره شده در ذیل با ما تماس حاصل فرمایند.

09149144970 – 09390332320 – 09140332320 – 09120332320