گروه صنعتی آسیاتنور در زمینه طراحی و تولید انواع مشعل گازی و مشعل گازوئیلی مناسب تنور نانوایی گردان پخت نان لواش ، تافتون ، سنگک ، بربری و … فعالیت می کند.

فروش مشعل گازی و گازوئیلی مستقیم از کارخانه به سراسر کشور از طریق پست و باربری ارسال می شود.

در کنار فروش انواع مشعل نانوایی ، فروش قطعات و لوازم جانبی مشعل گازی و گازوییلی نیز انجام می گردد.

در واقعیت شما عزیزان ، هر جای کشور عزیزمون که هستید می توانید با ما تماس بگیرید و مشعل نانوایی مناسب دستگاه پخت نان خود را سفارش بدهید و بعد از واریزی شما و انتخاب نحوه ارسال توسط شما (ارسال با پست یا ارسال با باربری) ، مشعل به آدرس شما ارسال می گردد.

مشعل نانوایی گازی و گازوئیلی آسیاتنور دارای 12 ماه گارانتی می باشد و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مشعل گازی و قیمت مشعل گازوئیلی در بازار عرضه می گردد.

انواع مشعل گازی نانوایی تولیدی با سوخت گاز شهری و هم گاز مایع LPG کپسول کار می کند.

شرکت آسیاتنور با مطالعاتی که روی مشعل های گازی و گازوئیلی نانوایی انجام داده و مشکلات پیش آمده و گزارش شده از سوی نانوایان عزیز را بررسی کرده است به این نتیجه رسیده است که قطعات برقی مشعل نانوایی را در عقب و پشت مشعل نصب نماید تا حرارت ایجاد شده در اطراف دستگاه پخت نان ، به قطعات مشعل نرسد و طول عمر مشعل نانوایی و قطعات آن طولانی گردد.

امتیازات مشعل های نانوایی تولیدی آسیاتنور :

قابلیت ساخت مشعل طبق سفارش مشتری ، نصب قطعات برقی در عقب مشعل و دور از حرارت و گرما ، طول عمر بالای مشعل و قطعات جانبی مشعل ، آسان و سریع بودن سرویس و تعویض قطعات ، نصب و راه اندازی آسان و سریع ، استفاده از مواد اولیه و قطعات باکیفیت و استاندارد در ساخت مشعل ، دارای 12 ماه ضمانت و گارانتی و …

انواع مشعل نانوایی تولیدی شامل لیست زیر می باشد:

مشعل گازی مدل T92 به عنوان مشعل بالا در انواع تنور نانوایی گردان نصب می گردد در بین نانوایان بسیار محبوبیت دارد و با نام مشعل بالا ، مشعل فن دار ، مشعل برقی نانوایی و … شناخته می شود.

مشعل گازوئیلی مدل GL110 نیز به عنوان مشعل بالا و مشعل یدک در تنور نانوایی گردان نصب می گردد و در مناطقی که گاز شهری وجود ندارد بیشتر در نانوایی ها کاربرد دارد.

مشعل دوگانه سوز مدل DG2 نیز قابل استفاده در تنور نانوایی می باشد و با هر دو سوخت گاز شهری و گازوئیل کار می کند.

مشعل گازی مدل خطی بیشتر به عنوان مشعل پایین در تنور نانوایی گردان استفاده می گردد و از کاربردهای دیگر آن تنور رستورانی ، تنور پیتزا ، فر پیتزا و … می باشد قطر لوله مشعل 2 اینچ (5 سانتی متر) می باشد و در روی لوله ، سوراخ های ریز به قطر 5 میل در فواصل نزدیک و در سه تا خط موازی هم وجود دارد و حرارت را بصورت یکنواخت و گسترده ایجاد می کند و این مشعل در طول های مختلف طبق سفارش مشتری تولید می گردد و در بین نانوایان بسیار محبوبیت دارد.

مشعل گازی مدل شعله مستقیم در انواع تنور نانوایی سنگکی و بربری ، تنور نانوایی گردان ، تنور رستورانی ، تنور باربیکیو ، تنور پیتزا ، کوره آجرپزی ، گلخانه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ارتباط با ما :

مشتریان محترم لطفا برای ارتباط با ما و آگاهی از قیمت مشعل گازی و گازوئیلی ، قیمت مشعل شیپوری در مدل های متنوع و خرید آن با شماره های اشاره شده در زیر با ما در تماس حاصل فرمائید:

واحد فروش :  09149144970  –  09120332320  –  04143447104   – 04143447103

 

کاتالوگ انواع مشعل گازی و گازوئیلی مناسب انواع دستگاه پخت نان لواش ، تافتون ، بربری و …

کاتالوگ مشعل گازی 1 تا 3 مدل T92 

کاتالوگ مشعل گازوئیلی 1 تا 3 مدل GL110 

کاتالوگ مشعل دوگانه سوز 1 تا 3 مدل DG2

کاتالوگ مشعل گازی مدل خطی ، مشعل شیپوری

کاتالوگ مشعل گازی مدل شعله مستقیم ، مشعل شیپوری

لطفا برای مشاهده سایر محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید:

www.asiatanoor.com

.

.

…   A gas burner is used to provide heat for baking bread in a bakery machine laug ‘hcd

دیدگاه ها غیر فعالند