قیمت مشعل شیپوری را با مناسبترین قیمت مشعل و بالاترین کیفیت از ما بخواهید.

فروش مشعل شیپوری مستقیم از کارخانه انجام می گردد و شما مشعل گازی شیپوری را بدون واسطه از ما می خرید.

مشعل شیپوری آسیا در مدل های متنوع برای کاربردهای مختلف طراحی و تولید می گردد و از امتیازات مشعل شیپوری آسیا ، قابلیت ساخت آن طبق سفارش مشتری در طول های مختلف ، نوع سوخت مصرفی گاز شهری و گاز مایع و مشخصات فنی سفارشی می باشد.

لطفا برای برقراری ارتباط ، مشاوره و اطلاع از لیست قیمت مشعل شیپوری تولید مشعل آسیا و خرید مشعل با شماره های اشاره شده در ذیل با ما در تماس باشید:

کارشناس فروش : 09149144970  –  09120332320  –  04143447104   –  04143447103

 

جلوه هایی از حضور آسیاتنور (مشعل آسیا) در نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان تهران – مهر 1400

 

انواع مشعل شیپوری تولید آسیا:

مشعل شیپوری شعله مستقیم

این نوع مشعل شیپوری جهت تامین گرمایش لازم برای دستگاه نانوایی شامل تنور نانوایی گردان و تنور رستورانی گردان پخت نان لواش تافتون و بربری ، انواع تنور نانوایی گلی و سنتی پخت نان سنگک و بربری ، انواع کوره آجر پزی و زغال پزی ، گرمایش گلخانه و نصب روی بخاری گلخانه ای و کوره هوای گرم ، گرمایش ساختمان های در حال ساخت و سالن های خط تولید کارخانجات از طریق نصب روی بخاری و محفظه فلزی دست ساز و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قطر لوله مشعل شیپوری شعله مستقیم 2 اینچ می باشد و در طول های مختلف طبق سفارش مشتری قابل ساخت می باشد و با سوخت گاز شهری و گاز مایع کار می کند و همچنین دارای دمپر دستی جهت تنظیم میزان هوای ورودی می باشد و شیر گازی آن 1/2 اینچ می باشد.

مشعل گازی شیپوری قابلیت تبدیل به سیستم کاملا اتوماتیک را دارد و برای این کار قطعات جانبی شامل شیر برقی گاز ، پرشر هوا و گاز ، رله گازی ، ترانس جرقه زن و … بر روی آن نصب می گردد.

 

.

تست مشعل گازی شعله مستقیم با گاز شهری (شیپوری شعله مستقیم)

.

تست مشعل گازی شعله مستقیم با گاز مایع (شیپوری شعله مستقیم)

.

نصب و راه اندازی مشعل شیپوری شعله مستقیم بر روی تنور رستورانی – ارسالی همکار عزیز جناب آقای رضایی از کردستان

مشعل شیپوری خطی

این نوع مشعل شیپوری برای تامین حرارت و گرمای لازم برای پخت نان لواش، تافتون، بربری و … در روی دستگاه نانوایی و تنور گردان نانوایی نصب می گردد و در نانوایی ها به عنوان مشعل گازی خطی معروف می باشد از کاربردهای دیگر این مشعل شیپوری استفاد در تنور های رستورانی ، باربیکیو ، فر پیتزا ، کباب پز خانگی ، گرمایش موقت ساختمان های در حال ساخت و سالن ها در ایام سرد پاییز و زمستان و … می باشد.

این مشعل بیشتر برای تنور نانوایی گردان تخت و شیب دار قطر 220 سانتی متر طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد به این خاطر طول کلی این مشعل گازی در حالت کلی 94 سانتی متر و قسمت لوله آن 70 سانتی متر و طول محدوده شعله 55 سانتیمتر می باشد طوری که بصورت یکنواخت سطح زیر سنگ چدن تنور نانوایی گردان را پوشش داده و گرم می کند و البته این مشعل برای تنور های گردان قطرهای متنوع نیز ساخته می شود لذا از مزیت های این مشعل می توان به ساخت آن در طول های مختلف و طول شعله مختلف طبق سفارش مشتری اشاره کرد.

قطر لوله مشعل شیپوری مدل خطی 2 اینچ ، شیر گازی آن 1/2 اینچ ، دمپر آن دستی ، نوع سوخت مصرفی آن گاز شهری و گاز مایع می باشد و مثل مشعل شیپوری شعله مستقیم اشاره شده در بالا قابلیت تبدیل شدن به مشعل کاملا اتوماتیک را دارد.

 

تست مشعل گازی خطی (شیپوری خطی)

 

مشعل شیپوری خطی ، مشعل پایین مناسب تنور نانوایی گردان (نصب روی دستگاه نانوایی آذریاپ) – ارسالی همکار عزیز جناب آقای مهرپویان از شیراز

 

نصب و راه اندازی مشعل شیپوری خطی در کباب پز خانگی – ارسالی جناب آقای باقریان از مشهد

مشعل شیپوری گردان

مدل مشعل شیپوری گردان برای تامین گرمایش تنور پخت نان سنگک ، بربری و … مورد استفاده قرار می گردد و به عنوان مشعل سنگکی معروف می باشد.

طول کل مشعل شیپوری گردان 65 سانتی متر می باشد و در طول های مختلف طبق سفارش مشتری قابل ساخت می باشد قطر لوله 2 اینچ ، شیر گازی 1/2 اینچ ، دمپر هوای آن دستی و نوع سوخت مصرفی آن گاز شهری و گاز مایع می باشد.

مشعل گازی گردان مثل سایر مشعل شیپوری ها قابلیت ساخت بصورت سیستم اتوماتیک را دارد.


تست مشعل گازی گردان (شیپوری گردان)

مشعل شیپوری تک شعله

مشعل شیپوری مدل تک شعله برای تامین گرمایش در انواع تنور سنتی ، تنور گلی ، تنور رستورانی ، تنور خانگی ، تنور ویلایی ، آشپزخانه صنعتی ، کارگاه رنگرزی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

طول کل مشعل شیپوری تک شعله 60 سانتی متر می باشد و در طول های مختلف مطابق سفارش مشتری قابل ساخت می باشد شیر گازی آن 1/2 اینچ ، قطر لوله 2 اینچ ، قطر شعله پوش نسوز 9 سانتی متر ، دمپر هوا دستی و سوخت مصرفی گاز شهری و مایع می باشد.

این مشعل گازی مثل مشعل گازی شیپوری اشاره شده در بالا ، قابلیت ساخت بصورت سیستم اتوماتیک را دارد.

 

تست مشعل گازی تک شعله (شیپوری تک شعله)

 

لطفا جهت اطلاع از قیمت مشعل شیپوری و خرید با شماره های اشاره شده در زیر با ما در تماس باشید:

 

واحد فروش : 09149144970  –  09120332320  –  04143447104   –  04143447103

 

Trumpet Burner Can be Made in Different Lenght laug ad\,vd

دیدگاه ها غیر فعالند