مشعل تنور نانوایی گردان تولید آسیاتنور

تنور نانوایی گردان پخت نان لواش ، تافتون ، بربری محبوب ترین دستگاه نانوایی در بین ماشین آلات خط تولید نان می باشد که بیشترین کاربرد را در نانوایی های امروزی دارد.

تنور نانوایی گردان در دو مدل صفحه تخت و صفحه شیب دار در نانوایی ها استفاده می گردد.

تنورهای نانوایی گردان تولیدی به شکلی طراحی و تولید می گردند که در حالت عادی صفحه تخت هستند و بعد از نصب و راه اندازی در نانوایی ها ، شاطر می تواند طبق سلیقه خود شیب صفحه سنگ چدن را از طریق تابلو کنترل در هر شیب دلخواهی تنظیم نماید و این تغییر شیب توسط جک پشت تنور نانوایی گردان انجام می گردد.

تنور گردان و دوار با توجه به کاربردهای متنوع آن در قطرهای مختلف و در سنگ چدن های متنوع ساخته می شود.

در خط تولید نان ، خمیر تهیه شده توسط دستگاه خمیر گیر بوسیله دستگاه پهن کن خمیر تمام اتوماتیک یا دستگاه سه کاره نانوایی گردبر یا مستطیل بر ، به شکل چهارگوش (لواش) و یا به شکل بیضی (تافتون) پهن و برش می گردد و توسط شاطر ، ربات شاطر یا ربات نانوایی بر روی سطح صفحه سنگ چدن در تنور گردان و دوار زده می شود و در روی صفحه سنگ چدن حالت چرخشی پخت می گردد و نان پخته شده توسط نفر کمکی شاطر یا دستگاه نان درآر یا نان گیر از روی سطح سنگ چدن تنور جدا می گردد و در روی میز یا دستگاه نان جمع کن قرار می گیرد.

برای پخت نان در روی سنگ چدن تنور نانوایی گردان نیاز به حرارت و گرما می باشد و این حرارت توسط مشعل نانوایی شامل مشعل گازی و مشعل گازوئیلی نانوایی تامین می گردد.

مشعل گازی و گازوئیلی نانوایی از مهمترین تجهیزات تنور نانوایی گردان می باشد و معمولا دو تا مشعل بر روی تنور نانوایی نصب می گردد مشعل گازی خطی که در موقعیت زیر سنگ چدن نصب می گردد تا سنگ چدن را از زیر گرم کند و مشعل گازی و گازوئیلی برقی فن دار در موقعیت روی سنگ چدن در تنور نانوایی نصب می گردد تا سنگ چدن را از روی سنگ گرم کند.

مشعل پایین تنور نانوایی گردان : مشعل گازی خطی

مشعل گازی خطی به حالت خطی می باشد و طول آن براساس قطر سنگ چدن و تنور نانوایی طراحی می گردد و در طول لوله مشعل سه تا لاین به حالت یکنواخت سوراخکاری شده است تا به شکل گسترده و یکسان زیر سنگ چدن را حرارت دهد.

.

مشعل شیپوری - مدل خطی

.

مشعل بالای تنور نانوایی گردان : مشعل گازی مدل T92 و مشعل گازوئیلی مدل GL110

مشعل گازی T92 و مشعل گازوئیلی GL110 ظرفیت حرارت دهی بیشتری نسبت به مشعل گازی خطی دارد و دارای الکتروموتور یا دینام ، شیر برقی ، پرشر هوا و گاز ، رله کنترل ، الکترود جرقه زن و … می باشد که باعث می گردد مشعل کاملا اتوماتیک و هوشمند عمل بکند و در موقع قطع اضطراری برق و گاز ، به حالت اتوماتیک خاموش گردد و جلوی خطرات احتمالی آتش گرفتگی در تنور نانوایی و نانوایی را از بین می برد.

.

.

مشعل گازوئیلی 1 تا 3 آسیا

.

مشعل مورد استقاده در تنور نانوایی در مناطق مختلف به نوع سوخت مصرفی در آن منطقه بستگی دارد و در جاهایی که گاز شهری وجود دارد از مشعل گازی 1 تا 3 مدل T92 آسیا استفاده می گردد و در مناطقی که گاز شهری وجود ندارد از مشعل گازوئیلی 1 تا 3 مدل GL110 آسیا استفاده می گردد.

به نانوایان عزیز پیشنهاد می گردد همیشه در کنار مشعل گازی ، مشعل گازوئیلی یدک نیز داشته باشند تا در موارد اضطراری قطع گاز شهری ، از مشعل گازوئیلی جایگزین آن استفاده بکنند تا پخت نان در نانوایی متوقف نگردد همچنین می توانند مشعل دوگانه سوز تهیه بکنند که با سوخت گاز شهری و گازوئیل کار می کند و هر موقع که گاز شهری قطع گردید همان لحظه مشعل با گازوئیل کار بکند.

آسیاتنور در زمینه تولید انواع مشعل گازی و گازوئیلی مناسب برای انواع تنور نانوایی گردان ، تنور رستورانی ، تنور پیتزا ، تنور باربیکیو ، تنور گلی ، تنور خانگی ، تنور ویلایی و … فعالیت می کند.

انواع مشعل تنور تولید آسیاتنور در طول های مختلف طبق سفارش مشتری ساخته می شود.

مشعل های گازی هم با گاز شهری و هم با گاز مایع کار می کنند.

فروش مشعل تنور مستقیم از کارخانه به سراسر کشور ارسال می گردد.

مشعل گازی و گازوئیلی تنور با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت مشعل گازی و گازوئیلی و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار عرضه می گردد.

مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت مشعل تنور نانوایی گردان و قیمت مشعل تنور در انواع متنوع با کارشناس فروش شرکت آسیاتنور تماس حاصل فرمایند.

واحد فروش :  09149144970  –  09120332320  –  04143447104   – 04143447103

.

.

.

nsj’hi khk,hdd  ..  jk,v khk,hdd

 

 

دیدگاه ها غیر فعالند