مشعل گازی خطی – مشعل نانوایی

مشعل خطی
 ✅ مشخصات فنی:
 🔷  طول کل مشعل : 94 Cm
 🔷 طول لوله مشعل 70 Cm
 🔷 طول قسمت شعله: 55Cm
 🔷  قطر لوله : inch2
 🔷  شیرگاز : 1.2inch
 🔷  دمپر هوا : دستی
 🔷 نوع سوخت مصرفی: گاز شهری و گاز مایع

✅  امتیازات:
 🔷قابلیت ساخت طبق سفارش مشتری در طول های مختلف

 

✅ کاربرد:
به عنوان مشعل پایین در انواع تنور نانوایی گردان و دوار مورد استفاده قرار میگیرد از کاربرد های دیگر آن میتوان استفاده در تنور های رستورانی ،باربیکیو، فر پیتزا و … را نام برد.

مشعل گازی خطی آسیاتنور نوعی مشعل شیپوری نانوایی می باشد که بیشتر به عنوان مشعل گازی نانوایی در نانوایی ها مورد استفاده قرار می گیرد و در نانوایی ها به مشعل پایین معروف می باشد و جهت تامین گرما و حرارت مورد نیاز برای پخت نان لواش ، نان تافتون و … بر روی دستگاه نانوایی و تنور دوار و گردان نانوایی صفحه تخت و صفحه شیب دار نصب می گردد.

این مدل مشعل گازی بصورت خطی و طولی می باشد و در طول های مختلف طبق سفارش مشتری قابل ساخت می باشد و با گاز مایع و گاز شهری می سوزد.

در روی مشعل گازی خطی حالت شیپوری ، سه تا لاین سوراخ ایجاد شده که در فواصل یکسان می باشد و شعله در آن بصورت یکسان ، یکنواخت و گسترده ایجاد می گردد به این خاطر این مشعل گازی خطی ، طوری در دستگاه تنور نانوایی دوار نصب می گردد که لوله مشعل در زیر سنگ چدن قرار بگیرد تا شعله و حرارت ایجاد شده بصورت کاملا گسترده و یکنواخت سطح زیر سنگ چدن را پوشش دهد و سنگ چدن را برای پخت نان گرم کند یادآوری می گردد در تنور های دوار در کنار این مشعل گازی خطی ، مشعل برقی نانوایی مدل T92 (که در بازار با نام مشعل گازی 1تا3 نامیده می شود) نیز به عنوان مشعل گازی بالا در دستگاه تنور نانوایی دوار نصب می گردد طوری که حرارت دهی آن بصورت افقی سطح روی سنگ چدن را پوشش دهد.

 

مشعل گازی خطی یا مشعل شیپوری نانوایی در حالت استاندارد که برای تنور دوار نانوایی طراحی و ساخته می شود طول کلی آن 94 سانتی متر می باشد که طول لوله که شعله ایجاد می کند 55 سانتی متر می باشد.(طول مشعل و همچنین طول لوله قسمت شعله طبق سفارش مشتری در طول های مختلف قابل ساخت می باشد)

قطر لوله مشعل شیپوری فوق 2 اینچ می باشد و شیرگازی آن 1/2 اینچ و دارای دمپر دستی برای تنظیم هوای ورودی به مشعل گازی می باشد.

در مناطقی که گاز شهری وجود ندارد این مشعل گازی می تواند با گاز مایع کپسول کار کند.

این مشعل گازی قابلیت تبدیل به مشعل گازی کاملا هوشمند و اتوماتیک را دارد و در مدل اتوماتیک در روی مشعل ، ترانس جرقه زن ، شیربرقی گاز ، پرشر و رله مشعل نصب می گردد که باعث می گردد مشعل گازی در هنگام قطع ناگهانی برق و گاز عملکرد هوشمندانه داشته باشد و جلوی روشن شدن دوباره مشعل و ایجاد احتراق ناخواسته را بگیرد.

کاربرد مشعل گازی خطی ، مشعل شیپوری نانوایی تولید آسیاتنور

مناسب برای انواع تنور نانوایی سنتی و صنعتی پخت نان لواش، نان تافتون، نان سنگک، نان بربری و … و همچنین مناسب برای انواع تنور رستورانی، باربیکیو، فر پیتزا ، کباب پز گازی خانگی و …

ارتباط با ما 

از نانوایان و سازندگان دستگاه نانوایی و تنور های سنتی خواهشمند است کیفیت و قیمت مشعل گازی خطی و قیمت مشعل شیپوری نانوایی تولید آسیاتنور را با قیمت مشعل نانوایی در بازار را مقایسه و سپس اقدام به خرید مشعل نانوایی نمایند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت مشعل گازی نانوایی ساخت گروه صنعتی آسیاتنور با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

واحد فروش : 09149144970 – 09120332320 – 04143447104   – 04143447103

صفحه اصلیدرباره مامحصولاتتماس با ما