مشعل گازی گردان سنگکی تولید آسیاتنور نوعی مشعل شیپوری نانوایی می باشد که بیشتر در نانوایی های پخت نان سنگک مورد استفاده قرار می گیرد.

مشعل گازی گردان نانوایی نامبرده در انتهای مشعل در قسمت خروج شعله ، دارای زانویی می باشد که قابل چرخش به همه جهت ها توسط نانوا می باشد و برای تنورهای سنتی پخت نان سنگک بسیار مناسب می باشد و این مشعل در طول های مختلف قابل ساخت است و با گاز شهری و گاز مایع می سوزد.

طول مشعل گازی نانوایی فوق 65 سانتی متر می باشد و قابلیت ساخت در طول های مختلف وجود دارد.

قطر لوله مشعل نانوایی 2 اینچ می باشد.

شیرگازی مشعل 1/2 اینچ است.

دارای دمپر هوای دستی برای تنظیم هوای ورودی به داخل مشعل می باشد و در کیفیت شعله ایجاد شده بسیار تاثیرگذار می باشد.

در مناطقی که گاز شهری نیست این مشعل گازی نانوایی گردان می تواند با گاز مایع کپسول نیز کار کند.

روی مشعل نانوایی نامبرده می توان ترانس جرقه زن ، شیر برقی ، پرشر و رله مشعل نصب کرد و آن را بصورت سیستم کاملا اتوماتیک درآورد.

ارتباط با ما 

نانوایانی که قصد جایگزین کردن مشعل های قدیمی خود را دارند و دنبال مشعل گازی نانوایی باکیفیت هستند می توانند با ما تماس بگیرند و مشعل نانوایی را در اسرع وقت درب نانوایی تحویل بگیرند. فروش مشعل نانوایی در انواع مختلف ، مستقیم از کارخانه به سراسر کشور و کشورهای همسایه انجام می گردد.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت مشعل گازی نانوایی تولید گروه صنعتی آسیاتنور با شماره های اشاره شده در ذیل تماس حاصل فرمایید:

واحد فروش : 09149144970 – 09120332320 – 04143447104   – 04143447103

.

.

مشعل گازی گردان سنگکی - مشعل نانوایی آسیاتنور

مشعل گازی گردان سنگکی تولید آسیاتنور.

.

.

تست مشعل گازی گردان

.
.
.

مشعل گازی خطی مناسب دستگاه نانوایی و تنور دوار نانوایی پخت نان لواش ، نان تافتون و … می باشد و در نانوایی ها به مشعل پایین معروف می باشد از کاربردهای دیگر مشعل گازی خطی می توان به استفاده در تنور های رستورانی ، باربیکیو و فر پیتزا اشاره کرد.

مشعل گازی شعله مستقیم مناسب دستگاه نانوایی و انواع تنور نانوایی پخت نان سنگک و نان بربری و … می باشد و این مشعل در تنور های رستورانی ، کوره های آجرپزی و … نیز کاربرد دارد.

مشعل گازی گردان برای تنور نانوایی پخت نان سنگک کاربرد دارد.

مشعل گازی تک شعله مناسب تنور های سنتی گرد و استوانه ای می باشد که در خانه ها ، ویلاها ، باغ ها و … کاربرد دارد مشعل گازی تک شعله با توجه به حرارت دهی عمودی ، در کارگاه های رنگرزی و آشپزخانه های صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مشعل برقی نانوایی مدل T92 مناسب انواع دستگاه نانوایی و تنور دوار نانوایی پخت انواع نان لواش، تافتون، سنگک و بربری می باشد و در نانوایی ها به مشعل بالا معروف می باشد و در کنار مشعل گازی خطی در روی دستگاه نانوایی دوار نصب می گردد این مشعل گازسوز است و با گاز شهری و گاز مایع کار می کند.

مشعل گازوئیلی نانوایی سایز 1 تا 3 مدل GL110 که در انواع دستگاه پخت نان و تنور نانوایی دوار مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان مشعل یدک و مشعل اضطراری در مواقع قطع گاز شهری و برای مناطقی که گاز شهری ندارند کاربرد دارد.

مشعل دوگانه سوز 1 تا 3 مدل DG2 با سوخت گاز شهری و گازوئیل سبک کار می کند و در دستگاه های نانوایی پخت نان کاربرد دارد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر وارد وبسایت آسیاتنور شوید و محصولات متنوع شرکت را مشاهده نمایید.